Günlük İstatistikler

Bugun Üye Olan 0 kişi

Toplam Üye 71 kişi

Bugun Eklenen Site 0 adet.

Toplam Site: 140 adet.

Sohbete Giriş

Sözleşme

Kraltoplist.Com | Kullanıcı Sözleşmesi


Toplist Web Sitemizin Kullanım Koşulları

 

Kraltoplist.Com Web destekli Toplist Sitesine Giriş Yaptığınız için, Öncelikle Teşekkür ederiz.

Sitemizi kullanarak, Kraltoplist.Com Toplist ailesine iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik politikası kısmından düzenlenen koşullar ile mümkün olduğunu bilmenizi isteriz. Sitemizi kullanmaya başlamadan önce, kullanım ve sözleşme kurallarını okumanızı tavsiye ediyoruz, sitemize giriş yapmış olan her kullanıcı bu kural ve sözleşmeleri kabul etmiş sayılmaktadır.

Kraltoplist.Com Toplist ve hit sitesi, sözleşmede her zaman için değişiklikler yapabilir, ve değişiklik yapıldığı andan itibaren geçerlilik anında sağlanmaktadır. bu gibi durumlar için her siteye giriş yaptığınızda, sözleşmeleri okuyarak aksiyon almanızı tavsiye ediyoruz, sitemize erişim sağladığınız her an, yazılı olan sözleşmeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz.

1- İşbu site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.

Kraltoplist.Com Web yönetim ekibi, site içeriği ya da üçüncü şahısların site içerisindeki içeriklerin kullanımı ve kullanım sonuçları hakkında site Toplist forum alanlarıda dahil olmak üzere doğru vve güvenilir kesinlik konularında ya da farklı açılardan hiçbir garanti vermemektedir. Aynı şekilde web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.

Türkiye'nin en köklü chat sitesi olarak bilinen Sohbet.ORG sponsorluğunda hizmet veren Kraltoplist.com ve binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaparak eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Yasaları esas sayılmaktadır. Bu web sitesinde Türkiye Cumhuriyeti Toplum kuralları geçerli sayılıp, yasa dışı ya da kanun dışı hiç bir eyleme izin verilmeyip tespiti halinde gerekli bilgileri seve seve Bilişim suçlarına vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Sohbet.Org Chat sohbet sitemizin anasayfasında yer alıp sisteme bağlanmanız için gerekli olan Rumuz seçimi tamamen siz kullanıcılarımızın tercihi olup, kullandığınız rumuzdan sorumlu olmadığımızı bilmenizi isteriz. Ayrıca yine anasayfamızda yer alan şifre kısmını mecburi tutmamamaktayız. Sohbet odalarımız tamamen kişisel ve şahsi bir site olduğundan ötürü sitemiz hakkında sözleşme değişikliğini dilediğimiz zaman yapmayı tarafımızca saklı tutmaktayız. Bu sitede faaliyet açısından kullanılan tüm yazılımlar tamamen yasal olan şirketlerden alınıp kullanılmaktadır.

Kraltoplist.Com Reklam Politikası; Sitemiz sadece yasal olan Google adsense reklamlarına dayalı ve kişisel web site yetkilerinin vermiş olduğu reklam alışverişi yapmaktadır. Sitemizde görüntülediğiniz reklamların Kraltoplist.Com ile bir bağı olmadığını sadece tanırım amaçlı reklam veren web sitelerin olduğunu bilmenizi isteriz. Sitemiz üzerinde Google tarafından yayımlanan reklamlara tıklamanız ve mağdur olmanız halinde yapacağınız şikayet reklam tedarikçisi Google'ye olmalıdır.

İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

2- İş bu web sitesi kullanıcılar arasında gerçek zamanda etkileşim olmasını imkanlı kılan forum alanları içerebilir. Forum alanları için kullanıcılar kendisinden istendiği takdirde, kimlik bilgileri, telefon bilgileri, tebligat adresi, yazışma adresi, eposta, telefon, IP numarası gibi her türlü bilgiyi gerçeğe uygun bir şekilde vermek yükümlülüğündedir. Kraltoplist.Com Toplist forum yada blog alanlarına gönderilen mesajları, yorumları, bilgileri ya da dosyaları denetlemek zorunluluğu yoktur. Ancak, tek taraflı olarak her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir adli ya da idari isteğe yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar. İşbu web sitesinde yayınlanan her türlü kullanıcı mesajları, yayınlar ve benzeri eklemeler ilgili kişinin kendi görüşlerini yansıtmakta olup sadece kullanıcıyı bağlar. ircsohbet.org bu görüş ve fikirlerden ve ilgili mesaj, ekleme ve yüklemeler ile her tür diğer içerikten sorumlu değildir. Toplist Chat ve Forum alanlarında yayınlanmış görüşler Kraltoplist.Com’un kabul ya da reddettiği anlamına gelmez.

Toplist Chat ve Forum alanlarını ve iş bu web sitesini kullanırken aşağıdaki şartlara uymayı kabul edersiniz:

– İçeriği hukuka aykırı yıldırıcı, tehdit edici, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, yakışıksız, edebe aykırı, pornografik, aşağılayıcı, karalayıcı, küfürlü, lekeleyici ve benzeri her türlü bilgi ve görüş,

– Suç teşkil edecek veya suça teşvik edici nitelikte veya ulusal ve uluslararası kanunlara aykırı olan veya başkalarının kişisel haklarını zedeleyici, çiğneyici, hakaret edici, özel hayatlarına ve kamu haklarına tecavüz teşkil eden veya fikri mülkiyet hukuku ve ilgili diğer kanunla tarafından korunan telif hakları, patent, tasarım, ticari sır veya diğer fikri mülkiyet hakları ile bunlara ek olarak eser sahibinden izin almaksızın işleme ve derleme eser haklarına karşı ihlal ve tecavüz teşkil eden her türlü yazı, makale, resim, görüntü, fotoğraf, haber, yazılım programı veya benzeri unsurlar,

– Kin, nefret, ırkçılık, bağnazlık, başkalarına karşı her türlü fiziki tecavüzü teşvik eden veya küçüklere zararlı olabilecek, rahatsız edici, saldırgan veya başkalarına saldırganlığı teşvik edici, her türlü mesaj, eklemeler ve yayınlar,

– Küçükleri şiddet ve cinselliğe yönelten, teşvik eden veya kanuna karşı faaliyetler hakkında eğitici bilgi veren, yasadışı silahların üretimi, nasıl yapıldığı, nasıl satıldığı hususunda bilgi veren mesajlar,

– Diğer  kayıtlı kullanıcılara vermek üzere ve ticari amaçlı veya diğer başka yasal olmayan amaçlar için kullanmak üzere web sitesini kullananların şifre ve kişisel bilgilerini istemek veya almak,

– Virüs veya zararlı spamlar içeren veya virüs yaratan her türlü mesaj, ekleme ve yüklemeler , istenmeyen e-mail, zincirleme mektup, davetsiz toplu e-mail veya spam göndermek veya web sitesini ticari amaç için kullanmak, reklam, satış, ticari faaliyetle ilgili unsurlar taşıyan mesaj bırakma, eklemelerde bulunma veya yükleme yapmak, Yasaktır. Aksi takdirde doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya aittir. Kullanıcı Kraltoplist.Com ve Sohbet.ORG Yönetiminin bu nedenlerle muhatap olacağı her türlü talebi karşılamakla ve ödemek zorunda kalacağı idari ve cezai para cezaları dahil her türlü tazminatı kraltoplist.com ve sohbet.org’a ödemekle yükümlüdür.

3- Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Kraltoplist.Com ve Sohbet.ORG  yönetimi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir. Kullanıcıların bildirdiği adres, kullanıcılara yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir. Kraltoplist.Com ve sohbet.org kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. sohbet.org’un üyelik bölümünde bazı bilgiler istenmektedir, kullanıcılar burada talep edilen bilgileri kendi rızalarıyla verir. Bunun dışında kraltoplist.com ve sohbet.org donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.