Günlük İstatistikler

Bugun Üye Olan 0 kişi

Toplam Üye 71 kişi

Bugun Eklenen Site 0 adet.

Toplam Site: 140 adet.

Sohbete Giriş

Hakkımızda

Kraltoplist.Com Hakkımızda Genel Bilgi

Toplist bir web sitesini tanıtma imkânı sunan dizinlerin genel adıdır. Bu dizinler düzgün bir şekilde kategorize edilmiştir. Web sitelerini arama motorlarına tanıtmakla bilinen bu sitelere ulaşmak için herhangi bir arama motoruna site ekle, link ekle ve türevlerini yazmak yeterlidir.
Ücretsiz backlink imkânı sunarlar. Toplist, popüler siteleri kendi algoritmasına göre listeler.

Kraltoplist.Com Bilgilendirme Metni.

KralToplist.Com 2000'li yıllardan  beri sanal alemde sohbet siteleri olarak hizmet veren Sohbetburada.com ve Sohbet.ORG gibi kaliteli domainlerin barındığı sohbet sitesi için geliştirdiğimiz bir toplist sitesidir. 

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sohbet ve toplist sektörde yenilik ve web portal teknoloji  bilişim kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen en iyi kraltoplist.com sitesi olmak ilk hedefimizdir.

Toplist Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım hit backlink geliştiricisidir. KralToplist.Com Web analız ve toplist  yazılım, kurulduğu günden itibaren web sitemize kayıtlı müşteri memnuniyetini ve karlılığını ve başarı yapıdımı daima ön planda tutmuştur. Ürettiği anında çözümlerin ve iletişim ile vermiş olduğu canlı destek ile güncel ve yaşayan Web Toplist  projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı Toplist hit proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine  kayıtlı kayıtsız müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Toplist Yazılım olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

Sitemiz için teknik soru/sorun ve önerileriniz için mIRC üzerinden /server irc.sohbet.org sunucusuna bağlanıp #Webmaster kanalından bilgi alabilirsiniz. Web üzerinden yardım almak için Sohbetburada.com üzerinde ki sohbet panelinden sohbet erişimi sağlayıp yine #Webmaster kanalında ki yetkili arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.

MİSYON - VİZYON

Misyonumuz
Kraltoplist.Com Bizlere; Web şirketlerinin internet dünyasındakiweb tanıtım vitrinlerini emanet edenlere en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmektir.

Vizyonumuz
Web tanıtım, hızlı tanıtım, hit ve toplist alanında  gerekse Yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle önce Türkiye’nin, daha sonra da Dünya’nın  yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider Toplist ve sohbet chat firması olabilmektir. 

Sıkca Sorulan Sorular

Kraltoplist.Com Sitesi Üyelik Gerektirir Mi?

Cevap: Toplist Sitemize web sitenizi eklemeniz için üye ol panelinden üye kaydı yapmalısınız.

Kraltoplist.Com Sitesi Üyelikler Üçretli Mi?

Cevap: Hayır Üyelik Tamamen Ücretsizdir.

Kraltoplist.Com Nasıl Üye Olabilirim?

Cevap: Üye Değilseniz üst Menüden 'Kayıt Ol' 'Üyelik Panel' Buttonuna Tıklayarak 'Üyelik Formu' Na Ulaşabilirsiniz. Form üzerindeki Bilgileri Eksiksiz Olarak Girdikten Sonra, 'Kayıt Ol' Butonuna Tıkladığınızda Kullandığınız E-mail adresinize üye onaylama kodu gelmektedir, Kodu girip olanyladık sonrası üyelik Işleminiz tamamlanmış olacak. Giriş yaparak sitemiz den daha detaylı faydalanabileceksiniz.

Nasıl Premium Gold Üye Olabilirim?

Cevap: Premium Vip üyelikler için lütfen iletişim sayfamız üzerin den bizlere iletişime geçiniz. Sitesinde Bulunan özel Imkanlardan Yararlanmanızı Sağlayacak üyelik şeklidir. Gold Üyelik Olduğunuzda Sınırsız Genel Toplist Sitemize Web sitenizi ekliyebileceksiniz.